Najczęściej zadawane pytania

Na Partly możesz sprzedawać praktycznie wszystko, co nie wymaga specjalnych pozwoleń i nie jest zabronione prawem. Przedmioty nie muszą być w dobrym stanie, wręcz zachęcamy, byś sprzedawał zepsute i zniszczone przedmioty, których część może komuś jeszcze posłużyć.

By sprzedawać na Partly musisz założyć konto i dodać swój pierwszy przedmiot. Resztą zajmiemy się my – administrator zatwierdzi Twój produkt i zajmie się obsługą zamówienia, gdy ktoś zainteresuje się Twoim ogłoszeniem.

W Partly pragniemy, by wszystkie strony były zadowolone z transakcji. Ustal taką cenę, by Cię satysfakcjonowała, a jednocześnie by Kupujący nie zdecydował się jednak na zakup nowego sprzętu. Naszym wspólnym celem powinno być ograniczenie konsumpcjonizmu.

Wystawienie przedmiotu na Partly jest darmowe, dopiero, gdy ktoś kupi Twój produkt, pobierzemy prowizję w wysokości 5% Twojej ceny. Dlatego ważne jest, byś ustalił taką cenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Gdy tylko Kupujący opłaci produkt i dostawę, dostaniesz na maila potwierdzenie z dalszymi instrukcjami. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wysłać produktu sposobem, który wybrał Kupujący, odezwij się do nas na zakupy@partly.pl, na pewno coś wymyślimy.

Gdy tylko kupujący potwierdzi, że jego zakup dotarł w takim stanie, w jakim oczekiwał, będziesz mógł poprosić o wypłatę pieniędzy na swoje konto. Pamiętaj, że musisz posiadać konto w banku.

Aby kupować na Partly, musisz posiadać konto oraz wpisać w swoich ustawieniach adres dostawy. Kupując produkt zapłacisz również za wybrany rodzaj dostawy. Twoja wpłata nie zostanie wypłacona Sprzedającemu dopóki nie potwierdzisz, że wszystko okej z Twoim zamówieniem.

Chcemy, byś zapłacił jedynie za te rzeczy, które rzeczywiście użyjesz. Dlatego, jeśli okaże się, że zamówiony przedmiot Ci nie odpowiada, z łatwością go zwrócisz.

Płatności za zamówienia są blokowane między Sprzedającym a Kupującym. Dopiero gdy obie strony potwierdzą, że wszystko przebiegło bezproblemowo, jesteśmy w stanie zwolnić środki. Pragniemy, aby wymiana części na Partly była opłacalna i bezpieczna dla obu stron.

Za przesyłkę każdego przedmiotu zapłacisz 15 złotych, niezależnie, jaką metodę wybierzesz.

Oczywiście! Wystarczy, że wpiszesz cenę produktu: 0 zł.

Chcemy mieć pewność, że wszystkie zamówione produkty rzeczywiście docierają do Kupujących bez problemu, dlatego obecnie nie oferujemy możliwości odbioru osobistego, ale stale pracujemy, by Partly było coraz bardziej przyjazne użytkownikom.